Warning: Declaration of ElementorPro\Modules\Payments\Classes\Payment_Button::render_button($tag = 'a') should be compatible with Elementor\Widget_Button::render_button(Elementor\Widget_Base $instance = NULL) in /wp-content/plugins/elementor-pro/modules/payments/classes/payment-button.php on line 16

Wielkopolskie Questy. O czym milczą rzeźby?

69753102_374682726558676_1991035396909170688_n-1
Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on vk

Centrum miasta Poznania kryje tak wiele tajemnic, że można je wielokrotnie zwiedzać, za każdym razem poznając inne jego tajemnice. Dziś uczniowie naszego liceum wsłuchali się w historie, które opowiadają stojące na Rynku rzeźby.
Na trasie o nazwie “O czym szumią rzeźby” odgadujemy zagadki i wykonujemy zadania, które w efekcie doprowadzą do miejsca, gdzie została ukryta skrzynia skarbów.

Pośpiesz się, aby się zarejestrować

Pośpiesz się, nie przegap okazji