Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

FOTO-21.06.24_0228_Easy-Resize.com_

Dobiegł końca kolejny rok szkolny w naszych liceach. Był to czas pełen wyzwań, intensywnej nauki i wyjątkowych osiągnięć. Każdy z Was, zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, wniósł nieoceniony wkład w tworzenie naszej szkolnej społeczności, za co serdecznie dziękujemy.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy z determinacją dążyli do swoich celów i osiągnęli sukcesy, zarówno akademickie, jak i osobiste. Wasza ciężka praca, zaangażowanie i pasja do nauki są dla nas powodem do dumy.

Dziękujemy również naszym wspaniałym nauczycielom, którzy nieustannie inspirują, wspierają i prowadzą uczniów ku wiedzy i dojrzałości. Wasze poświęcenie i oddanie są fundamentem naszej szkoły.

Rodzicom dziękujemy za zaufanie, wsparcie i zaangażowanie w życie szkoły. Wasza rola w edukacji i rozwoju młodzieży jest nieoceniona.

Życzymy wszystkim wspaniałych, pełnych odpoczynku i radości wakacji. Niech ten czas pozwoli Wam naładować baterie, aby z nową energią powrócić we wrześniu do szkoły, gotowi na kolejne wyzwania i sukcesy.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

Więcej zdjęć z uroczystości zakończenia roku szkolnego można zobaczyć na naszej stronie Facebook

Pośpiesz się, aby się zarejestrować

Pośpiesz się, nie przegap okazji