Harmonogram i zasady Rekrutacji

Rekrutacja w pięciu krokach :

1. Przyjmujemy zgłoszenia-aplikacje młodzieży chcącej podjąć naukę w naszym Liceum i ich rodziców. Składanie aplikacji możliwe jest niemal przez cały rok w sekretariacie Liceum. lub on-line.
  2. Po zgłoszeniu wyznaczamy dogodny termin rozmowy, na którą kandydat przychodzi z rodzicem, rodzicami lub opiekunami prawnymi. Za rozmowę kwalifikacyjną nie pobieramy opłaty.
  3. Na podstawie tej rozmowy i okazanych wcześniejszych osiągnięć w nauce i innych osiągnięć (np. sportowych, muzycznych, itp)  podjęta zostaje decyzja o przyjęciu kandydata do Liceum.
  4. Po pozytywnej decyzji o przyjęciu zawieramy umowę o naukę
  5. Kandydat zostaje uczniem naszego Liceum

Uwaga : przyjmujemy tylko 16 osób do każdej klasy

Terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym końcowe terminy składania dokumentów do klas I naszego liceum można uzyskać z zarządzenia Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Chętnie pomożemy a także udzielimy wszelkich informacji. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z sekretariatem Liceum.

Zapraszamy na targi edukacyjne i drzwi otwarte

Przyjmujemy zgłoszenia kandydatów na rok szkolny 2022/2023.
Aplikacje można składać w sekretariacie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 17.00
mgr Renata Machowska
tel. +48 506 724 438
tel.+48 502 864 817
e-mail: rekrutacja@liceumwshiu.pl
O przyjęciu decyduje pozytywny wynik postępowania rekrutacyjnego.