Klasa Menedżersko-EkonomicznaProgram tej klasy doskonale przygotowuje do studiów ekonomicznych i technicznych na politechnice i uniwersytecie, zwłaszcza na wydziałach: zarządzania, ekonomii, geografii. Absolwenci kontynuują z powodzeniem naukę także na innych kierunkach studiów, na których wymagana jest bardzo dobra znajomość geografii, matematyki i języka obcego.

Interesują Cię problemy gospodarcze?

Jesteś kreatywny i przebojowy?

Chcesz w przyszłości założyć swoją firmę i prowadzić interesy na całym świecie?

Chcesz z powodzeniem inwestować na giełdach?

… i osiągnąć sukces finansowy ?

Zapraszamy do klasy menedżerskiej

Przedmioty rozszerzone:

  • MATEMATYKA (20 godz.)
  • J. ANGIELSKI/WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE (14 godz.)
  • GEOGRAFIA/ FIZYKA (12 godz.)

  • PODSTAWY ZARZĄDZANIA
  • ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI
  • PODSTAWY COAUCHINGU