Strefa Ucznia

Samorząd Uczniowski

Samorząd jest organizacją, która ma na celu obronę Waszych praw, umilenie Wam życia oraz wspieranie Waszych inicjatyw. Jeżeli więc macie jakiś pomysł na umilenie wam czasu w szkole, to nie wahajcie się go do nas zgłosić, służymy swoim doświadczeniem i pomocą. Podobnie z inicjatywami – wszelkie Wasze pomysły są przez nas mile widziane i chętnie pomożemy w ich realizacji!

Staramy się nieść pomoc koleżeńską tam, gdzie jest to tylko możliwe, kreujemy życie kulturalne środowiska uczniowskiego, uczestniczymy w elekcji Władz Liceum oraz konsultujemy dokumenty ważne dla życia ucznia. Mamy wpływ na program wychowawczo-profilaktyczny oraz wybór rozszerzeń przedmiotów. Niezależnie od tego jaki masz problem, możesz przyjść do nas w każdej sprawie.

Macie jakieś pytania? Piszcie na adres: samorzad@liceumwshiu.pl

Do zobaczenia!

Akt założyczielski i statut

Sekretariat Liceum jest czynny

od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 18:00,

sekretariat@liceumwshiu.pl

mgr Renata Machowska

tel.506724438

Chętnie pomożemy – zadzwoń lub napisz do nas!