Wojskowa

Klasa skierowana do pasjonatów wojska i służb mundurowych. Rozwinie kompetencje i umiejętności niezbędne dla kandydata do zawodowej służby wojskowej. Sprawność fizyczna, umijętności przetrwania, dyscyplina, wiedza wojskowa i sprawne działanie w zespole – to przymioty naszych uczniów. Po ukończeniu szkoły absolwent potrafi samodzielnie zaplanować własną karierę w służbach mundurowych. Absolwenci są doskonale przygotowani do dalszego kształcenia na poziomie wyższym w tym obszarze. Zajęcia w klasie wojskowej realizowane są przy ścisłej współpracy z praktykami, oficerami wojska.